Dlaczego wyciskarki Hurom?

wyciskarka HUROM

To właśnie ta marka przygotowała dla nas pionową wyciskarkę. Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji takich sprzętów sprawia, że marka jest tutaj wyjątkowa. W ofercie jest masa różnych modeli. Firma przez lata starała się mocno pracować nad swoimi propozycjami, ciągle je udoskonalała i usprawniała.

Inni producenci mogą jedynie marzyć o takich możliwościach jakie ma Hurom przy testowaniu nowych pomysłów. W świecie wyciskarek będzie to sprzęt podobny do Apple w świecie telefonów komórkowych. Mamy między innymi piękny wygląd, ale również wyjątkową funkcjonalność przygotowywanych urządzeń. Naukowe dowody przemawiające za wyciskarką Hurom.  (http://sklep.puregreen.pl/hurom

Przeprowadzone przez niezależne laboratoria testy pokazują nam, że w sokach, które przygotowuje się z użyciem wyciskarki Hurom mamy kilkadziesiąt procent więcej witaminy C i A niż w innych wyciskarkach. To wyraźnie pokazuje możliwości urządzeń. Pionowe wyciskarki, co bardzo ważne poradzą sobie bez większych problemów z każdym surowcem, twardym miękkim, liściastym. Dlatego wydaje się, że takie urządzenie będzie szczególnie wszechstronne. Radzi sobie również z miękkimi jagodowymi owocami, z czym niestety wirówka sobie nie poradzi.

Jeśli szukacie wyciskarki, przy pomocy której da się uzyskiwać idealny sok to wydaje się, że marka Hurom akurat będzie w stanie spełnić Wasze oczekiwania w 100% i da wam sok idealny.

Takie urządzenia wygodnie się czyści. Wystarczy zamknąć wylot i wlać wodę w czasie pracy urządzenia. W ten sposób pozostałości surowca będą wypłukane. Jeśli chcemy zmienić surowiec na nowy będzie to idealne rozwiązanie. Mamy także dołączone do modelu drugiej generacji specjalne szczotki czyszczące, które ułatwią nam realizację takich zadań. Jeśli ze sprzętu będzie się korzystać często, to istotne są możliwości jego wygodnego czyszczenia, ponieważ jeśli ma nam zajmować wiele czasu, to rzadziej będziemy po taki sprzęt sięgać.

www.sokowo.pl