Wolnoobrotowe wyciskarki Hurom

wyciskarka do soków

To, co powinno cechować dobrą wyciskarkę do soków to nie tylko wydajność, ale również klarowność otrzymywanego soku. Wyciskarki do soków Hurom posiadają tę cechę – są bez wątpienia najlepszymi wyciskarkami wolnoobrotowymi dostępnymi na rynku. Dlaczego warto zainwestować w wyciskarkę do soków?

Czy nie wystarczy zwykła sokowirówka? Okazuje się, że dobrze przyrządzone soki to najlepszy sposób na przyswajanie witamin, minerałów i enzymów zawartych w owocach i warzywach. Nie jest to wymysł - takie informacje płyną prosto z Ministerstwa Zdrowia.   (http://sklep.puregreen.pl/huromPicie naturalnych soków, to źródło wszelkich niezbędnych minerałów, błonnika, witamin i wszystkiego co jest niezbędne nie tylko do zdrowego funkcjonowania, ale również do ochrony naszego organizmu przed różnymi chorobami, w tym przed nowotworami. Według badań, spożywanie owoców i warzyw w postaci soku jest czterokrotnie bardziej efektywne niż jedzenie tychże produktów w zwykłej postaci. Ponadto, spożywanie soków przyspiesza metabolizm, co jest również istotne z punktu widzenia osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia. 

Dlaczego akurat wyciskarka Hurom jest tą, na którą warto zwrócić uwagę? Marka Hurom to lider na światowym rynku wyciskarek wolnoobrotowych. Funkcjonująca od lat 70-tych firma sprzedała ponad 6 mln wyciskarek do soków od 2010 roku. O czym to świadczy? O jakości produktów Hurom. To, w czym specjalizuje się marka, to w implementacji oraz udoskonalaniu technologii wolnoobrotowego wyciskania soków na zimno, co sprawia, że struktura soków jest idealnie gładka, gdyż nie dochodzi do procesu rozwarstwienia. Należy dodać, że technologia ta została opatentowana przez Hurom, co daje firmie ogromną przewagę na rynku.

Wyciskarki Hurom są bardzo ciche, bezpieczne (nie posiadają ostrych noży), wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Urządzenia te posiadają nawet funkcję produkcji mleka z orzechów czy migdałów, a także możliwość produkcji lodów, sorbetów czy popularnych dziś smoothie. Kolejnym walorem wyciskarek Hurom jest energooszczędność (zużywają nawet 80% mniej mocy niż 750-watowe sokowirówki), łatwość i wygoda użytkowania (proste w obsłudze oraz czyszczeniu – wystarczy opłukać wodą). Wyciskarki dostępne są w różnych kolorach i modelach. Posiadają aż 10 lat gwarancji.

www.sokowo.pl