Wyciskarka soku Kuvings b6000

wyciskarka Kuvings b6000

Otwór wsadowy, który ma 7,5 cm średnicy, będzie dawał możliwość wyciskania soku z całego owocu i warzywa bez konieczności jego krojenia na kawałki. Otwór będzie na tyle duży, że zmieści się tam całe jabłko, pomidor czy pomarańcza. To wygodne, ponieważ nie będzie trzeba się bawić z obieraniem czy krojeniem.

Dodatkowo możemy być pewni, że umieszczenie całego surowca bez krojenia również ograniczy zdecydowanie niepotrzebny proces utleniania, który jest dużym problemem, ponieważ niszczy wartość takiego soku. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-kuvings-big-mouth-b6000.htmlWarto także zauważyć, że sprzęt przyjmując całe owoce nie będzie pracował jakoś szczególnie głośno, dlatego będzie to duża zaleta tego urządzenia. Niezależnie od tego jaki surowiec będzie z tym urządzeniem pokazywany możemy być pewni, że uda się nam pozyskiwać wartościowy sok. Będzie to czysta, naturalna substancja, w której będzie masa ważnych dla naszego zdrowia składników mineralnych i witaminowych. Warto więc z takich możliwości jakie dają nam wyciskarki korzystać, by każdego dnia spożywać pyszny, zdrowy sok.

Sprzęt posiada również opcję przepłukania po pracy, co daje możliwość oczyszczenia urządzenia, nim jeszcze zajmiemy się jego rozkładaniem w całości do czyszczenia. To wygodne, ponieważ dzięki temu ten skomplikowany proces czyszczenia zostanie znacząco ograniczony i nie będziemy mieli już tak wiele pracy do wykonania. Spożywanie świeżych soków daje organizmowi energię.

Soki odpowiadają między innymi za regenerację komórek w naszym organizmie. Prawie 70% wszystkich cennych składników takich świeżych soków będzie wchłaniane przez zjedzenie owoców czy warzyw. Picie soków wyciskanych na zimno to więc idealna opcja dla tych, którym brakuje energii i potrzebują jakiegoś wsparcia. Spożywając całe owoce czy warzywa będziemy otrzymywać jedynie 17% tych ważnych składników. To wyraźnie pokazuje, że soki są zdrowsze dla naszego organizmu. Przede wszystkim nasz układ pokarmowy nie będzie musiał się tak męczyć, by z cennych składników tego typu soków korzystać poprawiając samopoczucie.

www.sokowo.pl