Wyciskarka do soku Sana EUJ-606

wyciskarka Sana EUJ-606

Wyciskarka do soku Sana EUJ-606 to nowoczesne urządzenie, które ma mocny silni i wałek ślimakowy. Dzięki temu będzie w stanie gwarantować nam między innymi wygodną pracę z owocami, warzywami czy ziołami. System, gwarantujący wyłącznie wolne obroty sprawia, że nie będzie dochodziło do utleniania takiego soku.

Nie ma problemów z napowietrzaniem czy nagrzaniem soku. Wśród zalet na pewno będzie dobra wydajność urządzenia. Model ma przygotowywane również dodatkowe elementy takie jak antypoślizgowe nóżki, świetny wygląd, rozbudowany otwór wsadowy. Model wyciskarki jest jednak tak przygotowany, że ma więcej możliwości, ponieważ pozwala między innymi na robienie masła orzechowego, daje możliwość formowania makaronu, mielenia kawy, przypraw czy ziół. Można oczekiwać, że urządzenie zrobi również pyszne lody czy sorbety.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-soku-sana-omega-606.html

Wykorzystać można mleko sojowe czy migdałowe. Mamy także dostępne specjalne przystawki, dzięki którym wyciskać będzie można między innymi świeży olej. Przed laty przygotowywano wyłącznie wyciskarki pionowe z odpowiednio dużym otworem wsadowym. Jednak wyciskarka Sana to pierwsza propozycja, która ma duży otwór wsadowy, mimo poziomej formy urządzenia. Dzięki takiemu przygotowaniu można bez większych problemów przerabiać każdy surowiec.

Sprzęt jest wykonywany w taki sposób, że stosunkowo łatwo można je czyścić, nie ma problemów z przeciekaniem czy wyciskaniem soku z zielonych warzyw. Przygotowywana pałeczka do popychania jest bardzo wygodna i nadaje się również do miękkich owoców. Kawałki owoców nie osiadają na tubie wsadowej i nie cofają się do góry. Wyciskarka ma przygotowany  system, który pozwala regulować w pięciu stopniach gęstość soku. To umożliwi regulację ciśnienia w komorze wyciskającej, co daje możliwość uzyskania czy to bardziej klarownych czy gęstszych soków w zależności od własnych upodobań. Sok przygotowany z tego urządzenia ma wiele aktywnych składników mineralnych i witaminowych. Zachowuje swój smak, kolor i wygląd a także składniki odżywcze przez dwie doby.

www.sokowo.pl